Okul tabelasını şimdi değiş, 2020'de öde! 01TEM
Okul tabelasını şimdi değiş, 2020'de öde!
Van'ın en büyük reklam ajansı olan Optimusart Reklam Medya AŞ'den eğitime destek.
Reklamın Hikayesi 22ŞUB
Reklamın Hikayesi
Dünyaca ünlü senarist Robert Mckee, Türkiye’de katıldığı bir söyleşide “Neden reklamda hikâye anlatmalıyız?” konusuna yer vermiş ve hikâyenin önemini şöyle anlatmıştır: “İnsanları iki şekilde ikna edebilirsin. Bilgi vererek veya hikâye anlatarak...
E-Ticarette 2019 Dijital Pazarlama Trendleri 16ŞUB
E-Ticarette 2019 Dijital Pazarlama Trendleri
Dijitalleşen dünya, Türkiye’de her geçen gün müthiş bir ivmeyle yeni rekorlar kırıyor. Son sekiz yıl içerisinde, internet aboneliği dokuz kat artarken, akıllı telefon penetrasyonu da yüzde 69 oranına ulaşmış durumda.
Google Adsense 16ŞUB
Google Adsense
Google Adsense Google firmasısının Webmasterlara reklam hizmeti sağlayan ve buna bağlı olarak kazanç sağlamalarına olanak tanıyan bir reklam yayınlama ağıdır.
SEO’nun Tek Bir Formülü Var Mıdır? 16ŞUB
SEO’nun Tek Bir Formülü Var Mıdır?
SEO ilk çıktığı günden beri sürekli olarak değişim göstermiştir. Bunun temel sebebi arama motorlarının algoritmalarının sürekli değişmesidir. Arama motorları da kullanıcıların faydasına olacak şekilde kendini sürekli güncellemektedir.

Optimusart'a Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.