Okul tabelasını şimdi değiş, 2020'de öde! 01TEM
Okul tabelasını şimdi değiş, 2020'de öde!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nın çalışmalarıyla Milli Eğitim Bakanlığı'nın da (MEB) yıllardır kullandığı logo yeniden tasarlanarak değiştirildi. Yeni logoda Cumhurbaşkanlığı forsunda yer alan 16 Türk devletini temsil eden yıldızlara, bakanlık amblemine ve eğitim meşalesine yer verildi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın geçtiğimiz aylarda başlattığı çalışmayla 16 bakanlığın logosu yeniden tasarlanarak değiştirildi.

İletişim Başkanlığı’nın çalışmasına göre Adalet, Dışişleri, İçişleri, Milli Savunma, Milli Eğitim, Sağlık, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Ulaştırma ve Altyapı, Çevre ve Şehircilik, Tarım ve Orman, Kültür ve Turizm, Gençlik ve Spor, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile, Hazine ve Maliye, Ticaret ve Sanayi bakanlıklarının logoları Cumhurbaşkanlığı forsunda yer alan 16 Türk devletini temsil eden yıldızlarla ve bakanlığa ait amblemle yeniden tasarlandı.

Cumhurbaşkanlığı forsunda yer alan 16 Türk devletini temsil eden yıldızlarla çevrili olan ve eğitim meşalesi kullanılan yeni logo resmi yazılarda ve MEB’in basın açıklamalarında kullanılmaya başlandı.

Optimusart Reklam Medya AŞ, yeni mevzuata uygun olarak okul tabelalarını yeniliyor, ödemesini 2020'de alıyoruz. Sizde hemen okulunuzun tabelasını 1 yıl geç ödemeli olarak yaptırabilir, okulunuzu yeni bir görüme kavuşturabilirsiniz.

Optimusart Reklam Medya AŞ, sadece okul tabelalarını yenilemiyor, koridor giydirme, merdiven giydirme, kapı giydirme, 15 Temmuz Panosu, Atatürk Köşesi ve yer kaplama gibi bir çok konuda da çözüm ortağınız oluyor.

Sizlerde hemen bizimle iletişime geçin, Optimusart Reklam Medya AŞ'nin mutlu müşterileri arasındaki yerinizi alın.

İletişim: 0850 302 65 34 - 0552 372 65 65

Van'ın en büyük reklam ajansı olan Optimusart Reklam Medya AŞ'den eğitime destek.

Optimusart'a Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.