Tasarım Modelleme

Tasarım - Modelleme
​​​​​​​

Birey dış dünyaya ilişkin bilgilerinin büyük bölümünü görme duyusu ile sağlar. Bu nedenle görsel algılar bireyin davranışlarında diğer duyu organlarına or¬anla daha büyük bir etkiye sahiptir.

Reklam mesajlarının amacı, bireylerin algılama, inanma, hissetme, anımsama ve düşünme gibi çeşitli bilişsel süreçlerini etkileyerek, satın alma kararlarını belirlemeye yöneliktir. Bu nedenle satın alma kararlarında bireyin bilgi işleme, algılama ve karar verme yeteneğinin nasıl çalıştığının bir reklam yöneticisi ya da tasarımcısı tarafından bilinmesi, başarılı bir reklam iletişiminin vazgeçilmez ön koşuludur.

Grafik tasarım, basit ifadeyle metin, kelimeler, resimler ve benzer fikirlerin bir araya getirildiği işlemdir. Ortaya çıkan bu bileşik ürün, kitlelere etkili mesajlar vermek için iletişim kurmada kullanılır.

Eğer firma olarak bir amacınız varsa, toplam kalite açısından şirketinizin dışa yansıyan görünen yüzünü yansıtırken bu hususa da dikkat etmek bir mecburiyettir.

Bizim görevimiz; işte sizin bu hassasiyetinizi gözetmek, hizmet ya da ürününüzü sunarken "farklılığı, orijinalliği, avantajı, kaliteyi, değeri" en güzel bir şekilde yansıtmaktır. Sonuçta sizin başarınız bizim de başarımız olacaktır.


KURUMSAL KİMLİK TASARIMI
LOGO-AMBLEM TASARIMI
AMBALAJ VE ETİKET TASARIMI
GAZETE-DERGİ REKLAM TASARIMI
BILLBOARD REKLAM TASARIMI
DIŞ CEPHE - TABELA - TOTEM TASARIMI
FUAR STAND TASARIMI
BASKI ÖNCESİ TASARIM HİZMETİ

Optimusart'a Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.