Dijital Baskı

Dijital Baskı Nedir ve Nerelerde Kullanılır ?

Dijital Baskı günümüz dünyasında her sektöre hitap etmektedir. Kurumsallaşmış veya kurumsallaşma yönünde çaba gösteren firmaların kend¬ilerini çevreye en hızlı ve en renkli şekilde tanıtmalarında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dijital Baskı; binalar üzerine yapılan reklam çalışmalarında, araç üzeri reklam baskılarında, yol kenarlarındaki bilboard ve ışıklı raketlerde, zemin baskılarda, yönlendirmelerde, mağazaların cam ve iç dekorlarında, bez afişlerde, sonuç olarak Dijital Baskı aklımıza gelebilecek A'dan Z'ye her alanda ve her sektörde kullanılır.

Dijital baskı, modern bir sanattır. Teknoloji ile gelişen reklamcılık sektörünün bir alt birimi olarak ortaya çıkmıştır. Reklamcılığın, tanıtım, markalaşma aracı ve ihtiyaç sahiplerine duyurma gibi özelliklerine de sahiptir.
Dijital baskı genelde grafik-tasarımla başlayan, baskı sonrası uygulamayla son bulan bir süreçtir. Önemli olan husus, verimlilik açısından doğru yerde doğru ve kaliteli malzemenin kullanılmasıdır. Dijital baskı ortamında üretilecek işler için baskı öncesi resim çözünürlüklerine, tasarım kriterlerinin farklılığına, baskı sonrası için ise, dış mekan ya da iç mekan olmak üzere baskı tekniği ve malzemelerine dikkat edilmesi gerekir.

OPTİMUSART NELER YAPAR?

BILLBOARD BASKILAR
ARAÇ KAPLAMALARI
DIŞ MEKAN BRANDA-VİNİL BASKILAR
FOLYO UYGULAMALAR
İÇ MEKAN DİJİTAL BASKI UYGULAMALARI
CAM VE ONE-VVAY VVISION UYGULAMA
FOTOBLOK VE FOREX UYGULAMALARI
BİNA CEPHE UYGULAMALARI
ZEMİN UYGULAMALARI
DİJİTAL BASKI BAYRAKLAR
DİJİTAL BASKI FLAMA
ATATÜRK POSTERLERİ
ÜÇGEN BAYRAK
BİNA İÇİ YÖNLENDİRMELER
PLAKET-KRİSTAL

Optimusart'a Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.